Found 1 products for GEEW125ES Bearing for Construction Machinery
GEEW125ES Spherical Plain Bearing
[2014-03-04]
View More
Part Number:
GEEW125ES
Dimension:
125 x 180 x 125
Structure:
Spherical Plain Bearing
Mass:
8.49 KG
Grade Of Accuracy:
High Precision
Delivery time:
Negotiable
Zhangzhou SDTZ Bearing Co.,Ltd (Free Member)
RE:GEEW125ES Spherical Plain Bearing Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 125mm x 180mm x 125mm/Metric
NN3006KM cylindrical roller bearing
[2013-03-25]
View More
Part Number:
NN3006
Dimension:
30 x 55 x 19
Structure:
cylindrical roller bearing
Grade Of Accuracy:
p0
Seals Type:
OPEN
Bearing Material:
chrome steel
jinan levo bearing import&export co.,LTD (Free Member)
NSK NN3006KM Cylindrical Roller Bearing Item: NN3006 roller bearing Type: cylinderical roller bearing cage:brass cage with double row Lubrication: Self Lubricated (Grease) Size: 30×55×19mm Weight:0.12KG
K10x13x13TN bearing
K10x13x13TN bearing
K10x13x13TN
10 x 13 x 13
Radial Needle Roller Bearing
Mass:
2.1 KG
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Needle
bearing steel
Payment term:
T/T
Delivery time:
in stock
Xing Xin Yu bearings (Free Member)
Products name K10x13x13TN Radial Needle Roller and Cage Assembly Brand name XY Dimension (dXDxT) 10x13x13 mm Basic load ratings(KN) Dyn(C):6000 KN Stat(C0):7600 KN
EGF12120-E40-B plain bearings 12x14x12mm
EGF12120-E40-B
12 x 14 x 12
plain bearings
0.0049 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
EGF12120-E40-B plain bearings 12x14x12mm item:plain bearing EGF12120-E40-B Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
4214 ATN9 Double Row Deep Groove Ball Bearing 70x125x31mm