Found 1 products for GEEM70ES-2RS industrial bearing
GEEM70ES-2RS spherical plain bearing
[2013-04-05]
View More
Part Number:
GEEM70ES-2RS
Structure:
GEEM
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCR15
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEEM70ES-2RS 70mm*105mm*65mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 70mm x 105mm x65mm/Metric