Found 1 products for GEC600HT
GEC600HT joint bearing
[2013-06-18]
GEC600HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC600HT
Dimension:
600 x 800 x 272
Mass:
413 KG
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC600HT 600mm*800mm*272mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 600mm x 800mm x272mm/Metric