Found 1 products for GEC560HT
GEC560HT joint bearing
[2013-06-18]
GEC560HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC560HT
Dimension:
560 x 750 x 258
Mass:
345 KG
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC560HT 500mm*750mm*258mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 560mm x 750mm x258mm/Metric
32210 tapered roller bearing
[2013-05-22]
32210 tapered roller bearing
View More
Part Number:
Dimension:
50 x 90 x 24.75
Structure:
tapered roller
Mass:
0.646 KG
Grade Of Accuracy:
P0, P6, P4, P5
Seals Type:
open
Bearing Material:
chorme steel GCr15
Delivery time:
30 DAYS
HUBEI SAFDU AUTO PARTS IMP.&EXP. CO.,LTD (Free Member)
21312 CC Spherical roller bearings
21312 CC
60 x 130 x 31
Spherical roller
1.5 KG
ABEC-1(P0), ABEC-3(P6)
Seals Type:
No
Gcrls
T/T
5 days
Genuine international development Co.,Ltd (Free Member)
MSB35S Linear Guide Rail Block 34x70x48mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
MSB35S
34 x 70 x 48
Linear Guide Block
1.13 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
MSB35S Linear Guide Rail Block 34x70x48mm Stock QTY:220.pcs (More on the way) Size:34x70x48mm Weight:1.13KG
H3128 Adapt sleeve 125x180x97mm
H3128
125 x 180 x 97
Adapter Sleeve
4.4 KG
P4
zz/rs
Chrome steel
TT/ western union
within three days
Tangshan Jieli Electromechanical Equipment Co., Ltd (Free Member)
Product data of Adapter sleeves H3128 Inside Diameter (d1H):125 mm Outside Diameter (Dm):180 mm Thickness (l): 97 mm Shaft Diameter:125 mm