Found 1 products for GEC500HT
GEC500HT joint bearing
[2013-06-18]
GEC500HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC500HT
Dimension:
500 x 670 x 230
Mass:
248 KG
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC500HT 500mm*670mm*230mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 500mm x 670mm x230mm/Metric
23038CA self aligning roller bearing
[2013-08-12]
View More
Part Number:
23038CA
Dimension:
190 x 290 x 75
Structure:
self aligning roller bearing
Mass:
17.3 KG
Seals Type:
open and sale
Bearing Material:
brass
Delivery time:
5 days after reciept the proceed
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
Item:23038CA self aligning roller bearing Dimension :190×290×75 Inner diameter :190mm Outer diameter :290mm Thickness: 75mm weight:17.3kg
DAC3562AW bearing 35×61.8×31mm
DAC3562AW bearing 35×61.8×31mm
DAC3562AW
35 x 61.8 x 31
Angular Contact Ball Bearing
0.35 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
China Spherical roller bearing 22211CC/W33
22211CC/W33
55 x 100 x 25
roller bearing
0.52 KG
ABEC 1-ABEC 9
open
Good Gcr15 Chrome Steel
TT/LC/WESTERN UNION
7-15DAYS
Wuxi FXM Bearing Co., Ltd (Free Member)
Structure: Spherical Type: Roller Brand Name: FXM
87413-TV Thrust Roller Bearing 65x140x34mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
87413-TV
65 x 140 x 34
Axial Cylindrical Roller
2.75 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
87413-TV Thrust Roller Bearing 65x140x34mm Stock QTY:320.pcs (More on the way) Size:65x140x34mm Weight:2.75KG