Found 1 products for GEC500HT bearing
GEC500HT joint bearing
[2013-06-18]
GEC500HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC500HT
Structure:
GEC HT
Mass:
248 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC500HT 500mm*670mm*230mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 500mm x 670mm x230mm/Metric
7407 35*100*25mm
[2013-07-03]
7407 35*100*25mm
Structure:
angular contact
Grade Of Accuracy:
ABEC-1 ABEC-3
Seals Type:
OPEN,Z,ZZ,RS,2RS
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
T/T Western Union
Delivery time:
depend on order
RKF BEARINGS (Free Member)
Model Number: 7407 Quick Details Structure: Angular Contact Type: Ball Brand Name: UBC Bore Size: 35 mm Outside Diameter: 100 mm
QJ310 N2MA/C2L Angular Contact Bearing 50x110x27mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
QJ310 N2MA/C2L
Angular Contact
Mass:
1.39 KG
P0~P2
Seals Type:
Optional
Bearing Steel,GCr15
T/T or Western Union
Within 3 working days.
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
QJ310 N2MA/C2L Angular Contact Bearing 50x110x27mm Stock QTY:219pcs Size:50x110x27mm Weight:1.39KG
HF3020 One-Way Clutches Bearing 30x37x20mm
HF3020
Clutches Bearing
ask KG
P0 P6 P5 P4
open
Bearing steel GCr15
T/T, Western Union
In stock
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Items:HF3020 One-Way Clutches Bearing 30x37x20mm Inside Diameter:30mm Outside Diameter:37mm Thickness/Width:20 mm