Found 2 products for GEC460HT bearing
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC460HT 460mm*620mm*218mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 460mm x 620mm x218mm/Metric
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEC460HT Structure: GEC HT Inside Diameter: 460 mm Outside Diameter: 620 mm Thickness: 218 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
TIANJIN RDRJ BEARING COMPANY (Free Member)
Cylindrical Roller Bearing NU1018-M Size 90*140*24MM Weight:1.42
Jiangsu snader bearing co.ltd (Free Member)
1.High accuracy and speed 2.Customized size 3.Seals:Black,red,blue
Linqing HuaXu bearing CO., LTD (Free Member)
SMART BEARING LIMITED
(VIP Member)
RNA 4908 RS Needle Roller Bearing 48x62x22mm Stock QTY:1800.pcs (More on the way) Size:48x62x22mm Weight:0.14KG