Found 2 products for GEC460HT Joint Bearing
GEC460HT joint bearing
[2013-06-18]
GEC460HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC460HT
Dimension:
460 x 620 x 218
Structure:
GEC HT
Mass:
204 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC460HT 460mm*620mm*218mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 460mm x 620mm x218mm/Metric
GEC460HT Joint Bearing
[2014-07-02]
GEC460HT Joint Bearing
View More
Part Number:
GEC460HT
Dimension:
460 x 620 x 218
Structure:
rod end
Mass:
204 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEC460HT Structure: GEC HT Inside Diameter: 460 mm Outside Diameter: 620 mm Thickness: 218 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
22211RH bearing 55*100*25mm
22211RH bearing 55*100*25mm
22211RH
55 x 100 x 25
single
0.8 KG
p0,p6,p5
Seals Type:
single
chrome steel , carbon steel
30%TT in advance , 70%see copy B/L
IN STOCK
Linqing DEO BEARING Co.,Ltd (Free Member)
22312 Spherical Roller Bearings 60x130x46mm
60 x 130 x 46
Spherical Roller Bearings
P0,P6,P5,P4,P2
UU
bearing steel
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
22312 Spherical Roller Bearings 60x130x46mm Item: Spherical Roller Bearings 22312 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5