Found 1 products for GEC440HT
GEC440HT joint bearing
[2013-06-18]
GEC440HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC440HT
Dimension:
440 x 600 x 218
Structure:
GEC HT
Mass:
196 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC440HT 440mm*600mm*218mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 440mm x 600mm x218mm/Metric
fine 30212 taper roller bearings
[2013-05-09]
View More
Part Number:
Dimension:
60 x 110 x 23.75
Structure:
taper
Mass:
0.93 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Seals Type:
open
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
TT,L/C
Delivery time:
depend on the quantity
Hangzhou chilang bearing technology co.,ltd (Free Member)
FY17WM bearing With Block Insert Ball Bearings
FY17WM bearing
17 x 37.3 x 78
Block, with a square outside the eccentric spheric
p0 p2 p4 p5 p6
Seals Type:
zz z rs 2 rs open ddu
bearing steel .stainess steel.chrome steel. carbon steel
T/T West Union L/C D/P D/A Moneygram Paypal
within 3-9 days after receipt of your payment
Tianjin Huaxin Oriental Bearing Co.,Ltd (Free Member)
6212/deep groove ball bearing60*110*22mm