Found 1 products for GEC420XS
GEC420XS Joint Bearing 420*560*190mm
[2014-08-28]
View More
Part Number:
GEC420XS
Dimension:
420 x 560 x 190
Structure:
rod end
Mass:
00 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEC420XS Structure: GEC XS Inside Diameter: 420 mm Outside Diameter: 560 mm Thickness: 190 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
6020 bearing 100x150x24mm
[2014-01-06]
6020 bearing 100x150x24mm