Found 1 products for GEC340XT
GEC340XT joint bearing
[2013-06-13]
GEC340XT joint bearing
View More
Part Number:
GEC340XT
Structure:
GEC XT
Mass:
83 KG
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC340XT 340mm*460mm*160mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 340mm x 460mm x160mm/Metric
FCD5280290 rolling mill bearings 260x400x290mm
[2013-09-18]
View More
Part Number:
FCD5280290
Structure:
rolling mill bearings
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Bearing Material:
Bearing steel Gcr15 , stainless steel
Delivery time:
1-30 days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
FCD5280290 rolling mill bearings 260x400x290mm Item:FCD5280290 rolling mill bearings Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
VSI200844-N Four point contact bearings
VSI200844-N
Four-point Contact Bearing
Mass:
69 KG
P5 P6 PO
Seals Type:
open
50Mn
one day after receive the payment
Luoyang MC Bearing Technology CO.,LTD (Free Member)
C 4908 v CARB Toroidal Roller Bearing 40x62x22mm
C 4908 V
Toroidal Cylindrical Roller
0.25 KG
P0~P2 ; ABEC1 ~ ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
T/T;Paypal ; Western Union
Within 3 working days
Linqing Huaxu bearing CO., LTD (Free Member)
We currently have 300 pcs of C 4908 V CRAB Toroidal Roller bearings.If you have requirements for the bearings given as above, please feel free to contact us.
580798 bearings 177.8x288.925x142.875mm
double row tapered roller bearing
33 KG
P6 P5 P4
GCR15
T/T, PAYPAL, WESTERN UNION
Within 3-7 working days
Hong Kong Xingchuang Weiye International Trade Co., Ltd (Free Member)
Our company cash supply 580798 bearing,basic specifications 177.8 mm X 288.925 mm X 142.875 mm double row circular cone roller bearings.