Found 1 products for GEC320HT
GEC320HT joint bearing
[2013-06-17]
GEC320HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC320HT
Structure:
GEC HT
Mass:
78 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC320HT 320mm*440mm*160mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 320mm x 440mm x160mm/Metric
6221 deep groove ball bearings 105x190x36
[2013-07-25]
Structure:
deep groove ball bearings
Seals Type:
OPEN
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
L/C
Delivery time:
Normally ready goods and stock within 7 days
HRD BEARING CO,LTD (Free Member)
UCPX10 pillow bock bearing 50x63.5x241mm
UCPX10
pillow bock bearing
Mass:
2.3 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
TT/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
UCPX10 pillow bock bearing 50x63.5x241mm Item: pillow bock bearing UCPX10 Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
KC047AR0 bearing 4.75x5.5x0.375 inch
KC047AR0
angular contact ball bearing
P5 P6 PO
No
GCr15SiMn GCr15,Chrome Steel
in stock
JINHANG PRECISION BEARING CO.,LTD (Free Member)
KC047AR0 Thin section open ball bearing with a 0.375, cross section width KC047AR0 Bearing is a popular item that could be used in different application, the dimensions are 4.75x5.5x0.375 inch size, 120.65x139.7 x9.525 mm, KC047AR0 Bearing with no ...
BA205-1 Excavator Walk Bearing 205x295x40mm