Found 1 products for GEC320HT spherical plain bearing
GEC320HT joint bearing
[2013-06-17]
GEC320HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC320HT
Dimension:
320 x 440 x 160
Structure:
GEC HT
Mass:
78 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC320HT 320mm*440mm*160mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 320mm x 440mm x160mm/Metric
517/15.2ZHV bearing 15.2x30.4x10mm
[2013-07-08]
View More
Part Number:
517/15.2ZHV
Dimension:
15.2 x 30.4 x 10
Structure:
Thrust Ball Bearing
Mass:
0.017 KG
Grade Of Accuracy:
P4,P5,P6
Seals Type:
ZZ,RS,OPEN
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T,D/A
Delivery time:
AS PER QUANTITY
Dalian Xinyalong Technology Co., Ltd. (Free Member)
Bearing Item: Thrust Ball Bearing 517/15.2ZHV,15.2x30.4x10mm Dimension: d*D*B/mm Weight: 0.017KGS Steel material:Gcr15 Hardness:Rings=58~62 Rollers=60~62 Sturcture:Thrust Ball Bearing
XGB 40714 Wheel Hub Bearing 35x72x33mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
XGB 40714
35 x 72 x 33
Double Row Angular Contact
0.58 KG
P0~P2
Seals Type:
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
XGB 40714 Wheel Hub Bearing 35x72x33mm Stock QTY:360.pcs (More on the way) Size:35x72x33mm Weight:0.58KG