Found 2 products for GEC320HT joint bearing
GEC320HT joint bearing
[2013-06-17]
GEC320HT joint bearing
View More
Part Number:
GEC320HT
Structure:
GEC HT
Mass:
78 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GEC320HT 320mm*440mm*160mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 320mm x 440mm x160mm/Metric
GEC320HT Joint Bearing
[2014-07-02]
GEC320HT Joint Bearing
View More
Part Number:
GEC320HT
Structure:
rod end
Mass:
78 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GEC320HT Structure: GEC HT Inside Diameter: 320 mm Outside Diameter: 440 mm Thickness: 160 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1