Found 1 products for GE90ES2RS bearing
GE90ES GE90ES2RS Radial Spherical Plain Bearing
[2013-03-06]
View More
Part Number:
GE90ES
Dimension:
90 x 130 x 60
Structure:
Radial Spherical Plain Bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:GE90ES GE90ES2RS 90*130*60 Bearing Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 90mm x 130mm x60mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 90mm OD (outer diameter): 130mm Width/Height/thickness: 60mm
24144K/W33 bearing
[2014-05-12]
24144K/W33 bearing
View More
Part Number:
24144K/W33
Dimension:
220 x 370 x 150
Structure:
spherical roller bearing
Grade Of Accuracy:
P6
Bearing Material:
GCr15
Delivery time:
within 10 days if in stock, within 45 days if no s
Shantou Hi-tech Zone ESG Bearing Manufacture Co., Ltd. (Free Member)
AGA BRAND 61911-2RZ Deep Groove Ball Bearing 55*80*13
61911-2RZ
55 x 80 x 13
Deep Groove Ball Bearing
Mass:
0.17 KG
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Chrome Steel, Carbon Steel, Stainless Steel, Plastic, Ceramic
Payment term:
L/C T/T Western Union MoneyGram
Delivery time:
Normally ready goods and stock within 7-10 days
Linqing Guowei Bearing Company (Free Member)
3804-2Z bearing 20x32x10mm
3804-2Z bearing 20x32x10mm
3804-2Z
20 x 32 x 10
BALL BEARING
Mass:
0.02 KG
P5
Sealed
chrome steel
Payment term:
TT
3DAYS
LANDLION BEARING CO.,LTD (Free Member)
3804-2Z angular contact ball bearing 20x32x10mm
SH25A Linear Motion Slide Units 25x70x60mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
SH25A
25 x 70 x 60
Linear Motion Ball Slide Units
0.13 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
SH25A Linear Motion Slide Units 25x70x60mm Stock QTY:620.pcs (More on the way) Size:25x70x60mm Weight:0.13KG