Found 1 products for GE55ES GE55ES-2RS
GE55ES GE55ES-2RS Shperical Plain Bearing
[2014-10-11]
View More
Part Number:
GE55ES GE55ES-2RS
Dimension:
55 x 85 x 40
Structure:
rod end
Mass:
0.939 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Seals Type:
None
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GE55ES GE55ES-2RS Structure: GE Inside Diameter: 55 mm Outside Diameter: 85 mm Thickness: 40 mm Seals Type: 2RS Material: GCR15 Precision Rating: ZV1
RNA8X15X10TN Solid collar needle roller bearing 8x15x10mm
[2013-08-10]
View More
Part Number:
RNA8X15X10TN
Dimension:
8 x 15 x 10
Structure:
needle roller bearing without inner ring
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
RS 2RS
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item No:RNA8X15X10TN Type:needle roller bearing without inner ring Size:8x15x10mm
23168-2CS5/VT143 Spherical Roller Bearings 340*580*190mm
23168-2CS5/VT143
340 x 580 x 190
Spherical roller bearings
Mass:
210 KG
P0 ~ P5
Open
Chrome steel Gcr15
T/T L/C Any transaction mode
According to the actual order
SIBIAI (HONG KONG) BEARINGS LIMITED (Free Member)
6804 plastic deep groove ball bearing
20 x 32 x 7
deep groove ball bearing
0.003 KG
PO,P6,P5,P4
open or plastic
POM/PA/HDPE/PP/UPE
T/T,western union,Paypal
in stock or 30days
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
6804 plastic deep groove ball bearing 1) Size : 20 * 32 * 7 mm 2) Weight : 0.003 KG