Found 1 products for GE45ES-2RS Radial Spherical Plain Bearing
GE45ES-2RS bearing
[2014-02-08]
GE45ES-2RS bearing
View More
Part Number:
GE45ES-2RS
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
0.427 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GE45ES-2RS Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:45mm x68mm x32mm ID (inner diameter)/Bore:45mm OD(outer diameter):68mm Width/Height/thickness:32mm
GAC140T joint bearing
[2013-07-07]
GAC140T joint bearing
View More
Part Number:
GAC140T
Structure:
GAC T
Mass:
6.33 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GAC140T 140mm*210mm*45mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 140mm x 210mmx45mm/Metric
SL014930 bearing
SL014930 bearing
SL014930
Cylindrical Roller Bearing
6.65 KG
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Open
bearing steel
T/T
45 days
Xing Xin Yu bearings (Free Member)
Products name Cylindrical Roller Bearings SL014930 Brand name XY Dimension (dXDxT) 150x210x60 mm Basic load ratings(KN) Dyn(C):410000 KN Stat(C0):820000 KN
1319 bearing 95x200x45mm
1319 bearing 95x200x45mm