Found 7 products for GE35ES-2RS Bearing
SMART BEARING LIMITED
(VIP Member)
GE35ES-2RS Bearing Stock Qty:368pcs Size:35x55x25mm Weight:0.22KG
Qingdao tianhaote bearing Co.,LTD (Free Member)
GE35ES-2RS Spherical plain bearing 35X55X25mm Weight:0.233kg Dynamic load:79 Static load:399
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GE35ES-2RS Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:35mm x55mm x25mm ID (inner diameter)/Bore:35mm OD(outer diameter):55mm Width/Height/thickness:25mm
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
GE35ES-2RS Plain Bearing 35x55x25mm Weight:0.233KG Equal: GE35ES-2RS