Found 2 products for GE280XT-2RS spherical plain bearing
GE280XT-2RS joint bearing
[2013-06-03]
GE280XT-2RS joint bearing
View More
Part Number:
GE280XT-2RS
Structure:
GE XT-2RS
Mass:
65.06 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
tt/lc
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GE280XT-2RS 280mm*400mm*155mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 280mm x 400mm x155mm/Metric
GE280XT-2RS Spherical plain bearing 280x400x155mm
[2013-08-03]
View More
Part Number:
GE280XT-2RS
Structure:
Spherical plain bearing
Mass:
65.06 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
GE280XT-2RS Spherical plain bearing 280x400x155mm Item: Spherical plain bearing GE280XT-2RS Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5