Found 1 products for GE280ES-2LS sliding bearing
GE280ES-2LS bearing 280x400x155mm
[2013-10-14]
View More
Part Number:
GE280ES-2LS
Dimension:
280 x 400 x 155
Structure:
Spherical Plain Bearing
Mass:
65.06kg KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome steel
Payment term:
T/T, L/C, Western Union
Delivery time:
1-3days for ready stock
HONGKONG GOOD BEARING CO.,LIMITED (Free Member)
GE280ES-2LS bearing 280x400x155mm d=280mm Inside Dia D=400mm Outside Dia B=155mm Width