Found 1 products for GE280ES-2LS bearing
GE280ES-2LS bearing 280x400x155mm
[2013-10-14]
View More
Part Number:
GE280ES-2LS
Dimension:
280 x 400 x 155
Structure:
Spherical Plain Bearing
Mass:
65.06kg KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome steel
Payment term:
T/T, L/C, Western Union
Delivery time:
1-3days for ready stock
HONGKONG GOOD BEARING CO.,LIMITED (Free Member)
GE280ES-2LS bearing 280x400x155mm d=280mm Inside Dia D=400mm Outside Dia B=155mm Width
46T32321J/113 Bearing 105x225x170mm
[2013-12-19]
View More
Part Number:
46T32321J/113
Dimension:
105 x 225 x 170
Structure:
tapered roller bearing
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Chrome Steel (Gcr15)
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: 46T32321J/113 Roller Bearings Type: Tapered Roller Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:105x225x170mm ID (inner diameter) bore: 105mm OD (outer diameter):225mm Width/Heigh/Thickness:170mm Dimensions:105mmx225mmx170mm
22219C/W33 Spherical Roller Bearing 90x170x43mm
22219C/W33
90 x 170 x 43
Spherical Roller Bearing
Mass:
4.1 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P6
Optional
Chrome steel Gcr15
TT/Paypal/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
Model:22219C/W33 Structure:Spherical Roller Bearing Type:Roller Brand Name: Neutral/OEM/As per your request Size:90x170x43mm Precision Rating:P0 P5 P6 S
1.17239 roller bearing 75x130x41mm
75 x 130 x 41
roller
0.68 KG
ABEC1, ABEC3, ABEC5,ABEC7
open or seal
GCR15
T/T, L/C, Western Union
3-30days according to your order
linqing DN Bearing Co., Ltd (Free Member)
Brand:DHXB Model:1.17239 taper roller bearing Sizes:75x130x41mm
2207 bearings 35×72×23mm
2207 bearings 35×72×23mm