Found 2 products for GE25ES-2RS stock
GE25ES-2RS bearing
[2014-02-08]
GE25ES-2RS bearing
View More
Part Number:
GE25ES-2RS
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
0.119 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GE25ES-2RS Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:25mm x42mm x20mm ID (inner diameter)/Bore:25mm OD(outer diameter):42mm Width/Height/thickness:20mm
GE25ES-2RS Plain Bearing 25x42x20mm
[2014-02-12]
View More
Part Number:
GE25ES-2RS
Structure:
Plain Bearing
Mass:
0.119 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
2RS
Bearing Material:
Bearing steel / Chrome steel GCr15
Payment term:
TT/Paypal/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
GE25ES-2RS Plain Bearing 25x42x20mm Weight:0.119KG Equal: GE25ES-2RS
23048CC/W33 Spherical Roller Bearing
23048CC/W33
Spherical roller bearing
33.5 KG
P0
no seal
GCr15
TT,L/C
15-30 Days
Dalian BND Bearing Technology Co., Ltd (Free Member)
23048CC/W33 - BND Spherical Roller Bearing, more versatile, using properties and working life.
SUCFX05-13 Stainless Steel Flange Units 13/16
SUCFX05-13 Stainless Steel Flange Units 13/16" Mounted Ball Bearings
SUCFX05-13
Pillow Block Bearings
1 KG
ABEC-1
Sealed
Stainless Steel
T/T or L/C or PayPal
Usually within 3 business days
Wuxi Jiayu Machinery Components Co., Ltd (Free Member)
Good Quality SUCFX05-13 Bearings Quick Delivery with Rich Stock Quality Assurance After Sales
FL35CC Linear Guide Block 34x100x48mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
FL35CC
Linear Guide Block
1.60 KG
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Optional
Bearing Steel ; Others
Paypal ; Western Union ; T/T
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
FL35CC Linear Guide Block 34x100x48mm Stock QTY:220.pcs (More on the way) Size:34x100x48mm Weight:1.60KG