Found 1 products for GE200XT/X spherical plain bearing
GE200XT/X joint bearings
[2013-06-10]
GE200XT/X joint bearings
View More
Part Number:
GE200XT/X
Structure:
GX ET/X
Mass:
28.03 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Bearing Material:
GCR15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GE200XT/X 200mm*290mm*130mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 200mm x 290mm x130mm/Metric
AXK1024 Thrust Needle Roller Bearing 10x24x2mm
[2013-08-08]
View More
Part Number:
AXK1024
Structure:
Thrust Needle Roller Bearing
Mass:
0.003 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item No:AXK1024 Type:Thrust Needle Roller Bearing Size: 10x24x2mm
6030M bearing
6030M bearing
6030M
ball bearing
4.88 KG
brass
100% advance payment before delivery by T/T
within five days after receipt the payment
JINAN AOWEI SI BEARING CO.,LTD (Free Member)
29521 inch tapered roller bearing 66.675x110x25.4mm
inch tapered roller bearing
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
29521 inch tapered roller bearing 66.675x110x25.4mm Item:29521 Inch tapered roller bearing Type: Inch tapered roller bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5