Found 1 products for GE180ET-2RS price
GE180ET-2RS bearing
[2014-02-08]
GE180ET-2RS bearing
View More
Part Number:
GE180ET-2RS
Dimension:
180 x 260 x 105
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
18.650 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GE180ET-2RS Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:180mm x260mm x105mm ID (inner diameter)/Bore:180mm OD(outer diameter):260mm Width/Height/thickness:105mm
115810 Deep groove ball bearing 50x65x7mm
[2013-11-16]
View More
Part Number:
Dimension:
50 x 65 x 7
Structure:
Deep groove ball bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel Gcr15
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
115810 Deep groove ball bearing 50x65x7mm Item:115810 Deep groove ball bearing Type: Deep groove ball bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
BMB-6205/048S2/UA002A Motor Sensor Bearing 25x52x15mm
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
BMB-6205/048S2/UA002A
25 x 52 x 15
Deep Groove
Mass:
0.25 KG
P0~P2
Seals Type:
Optional
Bering Steel GCr15
T/T or Western Union
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
BMB-6205/048S2/UA002A Motor Sensor Bearing Stock QTY: 29pcs (More on the way) Size: 25x52x15mm Weight: 0.25KG
1608 Self-aligning ball bearing 40X90X33mm
View More Skype WhatsApp: +8618616152345
40 x 90 x 33
Self-aligning ball bearing
P0,P6,P5,P4,P2
OPEN
Chrome steel Gcr15
Payment term: 35% deposit, the balance to be paid