Found 7 products for GE15ES-2RS bearing
Qingdao tianhaote bearing Co.,LTD (Free Member)
GE15ES-2RS Spherical plain bearing 15X26X12mm Weight:0.027kg Dynamic load:16 Static load:84
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
GE15ES-2RS Plain Bearing 15x26x12mm Weight:0.027KG Equal: GE15ES-2RS
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GE15ES-2RS Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:15mm x26mm x12mm ID (inner diameter)/Bore:15mm OD(outer diameter):26mm Width/Height/thickness:12mm