Found 4 products for GE100ET-2RS bearing
GE100ET-2RS joint bearing
[2013-05-31]
GE100ET-2RS joint bearing
View More
Part Number:
GE100ET-2RS
Dimension:
100 x 150 x 70
Structure:
GE ET-2RS
Mass:
4.45 KG
Grade Of Accuracy:
ZV1
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
20 days
Jinan UCO Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Item:Radial Spherical Plain Bearings GE100ET-2RS 100mm*150mm*70mm Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 100mm x 150mm x70mm/Metric
GE100ET-2RS bearing
[2014-02-08]
GE100ET-2RS bearing
View More
Part Number:
GE100ET-2RS
Dimension:
100 x 150 x 70
Structure:
Spherial Plain Bearing
Mass:
4.450 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P2,P4,P5,P6
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
No.:GE100ET-2RS Type: Radial Spherical Plain Bearings Lubrication: Oil or Grease Dimensions:100mm x150mm x70mm ID (inner diameter)/Bore:100mm OD(outer diameter):150mm Width/Height/thickness:70mm
GE100ET-2RS Joint Bearing
GE100ET-2RS Joint Bearing
GE100ET-2RS
rod end
4.45 KG
ZV1
Seals Type:
None
20 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: GE100ET-2RS Structure: GE ET-2RS Inside Diameter: 100 mm Outside Diameter: 150 mm Thickness: 70 mm Seals Type: Material: GCR15 Precision Rating: ZV1