Found 1 products for FCDP140186620 Four Row Cylindrical Roller Bearing
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd.
(VIP Member)
FCDP140186620 Four Row Cylindrical Roller Bearing for Rolling Mill Alt P/N: 316967 (SKF), 530487 (FAG), E-4R14003 (NTN), 700RV9311 (NSK) Size: 700x930x620mm
Ningbo Zhenhai Hualei Bearing Co., Ltd (Free Member)
Bearing Dimensions: 15X24X5MM/Metric ID (inner diameter)/Bore: 15mm OD (outer diameter): 24mm Width/Height/thickness: 5mm Weight: 0.007Kgs