Found 1 products for FCDP120184680/YA6
FCDP120184680/YA6 Four-Row Cylindrical Roller Bearing 600*920*680mm
[2016-10-14]
View More
Part Number:
FCDP120184680/YA6
Dimension:
600 x 920 x 680
Structure:
cylindrical roller bearing
Mass:
1810 KG
Grade Of Accuracy:
Bearing Material:
Bearing steel/Chrome steel/
Payment term:
TT/PayPal/LC/
Delivery time:
within 3-5 days
Jinan Tianyuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
ZKLN80130-2Z Axial angular contact ball bearings 80x130x45mm
[2013-08-31]
View More
Part Number:
ZKLN80130-2Z
Dimension:
80 x 130 x 45
Structure:
Axial angular contact ball bearings
Grade Of Accuracy:
Bearing Material:
Bearing steel , Chrome steel, GCr15 .
Delivery time:
1-30 days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
ZKLN80130-2Z Axial angular contact ball bearings 80x130x45mm Item:ZKLN80130-2Z Axial angular contact ball bearings Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0 ...
22230CCK/W33 spherical roller bearing china bearing manufacturer
22230CCK/W33
135 x 270 x 73
spherical roller bearing
P0 P2 P4 P5 P6
ZZ,2Z,RS,2RS,OPEN
GCr15, GCr15SiMn, G20Cr2Ni4A
T/T Western Union MoneyGram
7-15days after the order confirmation, or as requi
shanghai STR bearing Co.ltd (Free Member)
spherical roller bearing Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5 Precision Class:P0,P6,P5,P4,P2 ID Range:10mm-4000mm