Found 1 products for FC5478240 Rolling mill bearings
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
FC5478240 Rolling mill bearings 270x390x240mm Item:FC5478240 Rolling mill bearings Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
Linqing Dongchuan Bearing Co.,Ltd (Free Member)
24034MB/W33 24034CC/W33 Spherical Roller Bearing 1.Item: 24034MB/W33 24034CC/W33 170X260X90 Bearing 2.Type: Spherical Roller Bearing 3.Lubrication: Oil or Grease 4.Dimensions: 170mm x260mm x 90mm/Metric
shanghai STR bearing Co.ltd (Free Member)
6001ZZE bearing details 6001ZZE shielded bearing 12x28x8mm deep groove ball bearing Bearing type: deep goove ball bearing Inner Diameter (ID):12mm Outer diameter (OD):28mm Width/Height: 8mm Material: chrome steel(GCR15) Number of Row: single ...
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model:16297001 Foup-point contact ball Slewing Bearing Inner Diameter ( ID ):41.28 inch Outer diameter (OD):54.375 inch Width/Height: 5 inch