Found 3 products for FC4668260 rolling mill bearing
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd.
(VIP Member)
FC4668260 Four Row Cylindrical Roller Bearing for Cold Rolling and Hot Rolling Mill Size: 230x340x260mm Inner Diameter (d): 230mm Outer Diameter (D): 340mm Thickness (B): 260mm
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
FC 4668260 Cylindrical Roller Bearing Bearing Model No.:FC 4668260 Size:230x340x260mm