Found 6 products for FC4666206
Jinan Hongda Bearing Co.,Ltd (Free Member)
d: 230 mm D: 330 mm B: 206 mm m: 58.2 kg Mass Cr: 2080 KN Basic dynamic load rating, radial C0r: 3750 KN Basic static load rating, radial
Dalian BND Bearing Technology Co., Ltd (Free Member)
FC4666206 - Rolling Mill Bearing
Shantou Hi-tech Zone ESG Bearing Manufacture Co., Ltd. (Free Member)
Professional rolling mill bearing manufacturer FC4666206 four-row cylindrical roller bearing 230x330x206mm, superior quality! Good price!
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
FC4666206 Rolling mill bearings 230x330x206mm Item:FC4666206 Rolling mill bearings Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
Unide Bearing Technology Co.,Limited (Free Member)
313824/FC4666206 bearing 230x330x206mm cylindrical roller bearing four row for interference on the roll neck