Found 2 products for FC4666170 Rolling Mill Bearing
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd.
(VIP Member)
FC4666170 Four Row Cylindrical Roller Bearing for Cold Rolling and Hot Rolling Mill Size: 230x330x170mm Inner Diameter (d): 230mm Outer Diameter (D): 330mm Thickness (B): 170mm
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
FC 4666170 Cylindrical Roller Bearing Bearing Model No.:FC 4666170 Size:230x330x170mm
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:1309K 111309 1309 45*100*25 Bearing Type: Self Aligning Ball Bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 45mm x 100mm x 25mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 45mm OD (outer diameter): 100mm Width/Height/thickness: 25mm
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
CRH 8-1VB Stud type track rollers 6.35x12.7x9.525mm Item: Stud type track rollers CRH 8-1VB Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5