Found 1 products for FC4464210 price
FC4464210 bearing
[2013-08-29]
FC4464210 bearing
View More
Part Number:
FC4464210
Structure:
four-row cylindrical roller bearing
Delivery time:
10-45 days
Shantou Hi-tech Zone ESG Bearing Manufacture Co., Ltd. (Free Member)
FC4464210 four-row cylindrical roller bearing 220x320x210mm(also called rolling mill bearing) is used in rolling mills for the production of hot-rolled and cold-rolled steel products. For more information about FC4464210 four-row cylindrical roller b ...
deep groove ball bearing 6313-ZZ 6313-2RS
[2012-12-30]
Structure:
single-row
Grade Of Accuracy:
Z2 Z3 V1 V2 V3 P6
Seals Type:
Open 2RS 2RZ ZZ UG N
Bearing Material:
GCr15
Jinfa Bearing Co., Ltd (Free Member)
Item: 6313 bearing Type: deep groove ball Bearing Size: 65X140X33 ID:65MM OD:140MM TH:33MM Weight:2.097KG Material:GCr15 Chamfer:2.1mm
6014 RS bearing 70*110*20mm
6014 RS bearing 70*110*20mm
6014 RS
Deep groove ball bearing
Mass:
0.575 KG
Grade Of Accuracy:
P0,P5,P6
Seals Type:
Z,ZZ,RS,2RS,RZ,2RZ,open
Bearing Material:
chrome steel, Gcr15 or as customers' requirement
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
According to the quantity 15-40 days after order c
Weihai Sheng Lei Rolling Bearing Co.,Ltd (Free Member)
IR70X80X54 Inner Ring Bearing 70x80x54mm
View More Skype WhatsApp: +8615261532262
IR70X80X54
Inner Ring
Mass:
0.487 KG
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel (Gcr15)
Payment term:
T/T or Western Union
3 working days
BOUKEYLIN BEARING LIMITED (VIP Member)
NJ202 cylindrical roller bearing 15x35x11mm