Found 6 products for FC3046156 rolling mill bearing
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd.
(VIP Member)
FC3046156 Four Row Cylindrical Roller Bearing for Cold Rolling and Hot Rolling Mill Size: 150x230x156mm Inner Diameter (d): 150mm Outer Diameter (D): 230mm Thickness (B): 156mm
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
FC3046156 rolling mill bearing 150x230x156mm Item:FC3046156 rolling mill bearing Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
KORTON BEARING INDUSTRIES LIMITED (Free Member)
FC3046156 bearing 150x230x156mm cylindrical roller bearing four row type machined-brass cage