Found 1 products for FC2234120 stock
FC2234120 Cylindrical Roller Bearing
[2014-08-29]
View More
Part Number:
FC2234120
Dimension:
110 x 170 x 120
Structure:
cylindrical roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open or sealed
Bearing Material:
GCr15 carbon steel bearing GCr15SiMn
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
5 days of stock, 20-30 days of make large order
Suzhou Sky Bearing co.,ltd (Free Member)
Structure:Mill Four Row Cylindrical Roller Bearing Inside Diameter:110 mm Outside Diameter:170 mm Thickness:120 mm Seals Type:ZZ, 2RS,Open
30224 TAPERED ROLLER BEARING 120x215x43.5mm
[2013-11-25]