Found 1 products for FC2234120 price
FC2234120 Cylindrical Roller Bearing
[2014-08-29]
View More
Part Number:
FC2234120
Dimension:
110 x 170 x 120
Structure:
cylindrical roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
Seals Type:
open or sealed
Bearing Material:
GCr15 carbon steel bearing GCr15SiMn
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
5 days of stock, 20-30 days of make large order
Suzhou Sky Bearing co.,ltd (Free Member)
Structure:Mill Four Row Cylindrical Roller Bearing Inside Diameter:110 mm Outside Diameter:170 mm Thickness:120 mm Seals Type:ZZ, 2RS,Open
210KRR Bearing
[2013-03-19]
210KRR Bearing
View More
Part Number:
210KRR
Dimension:
50 x 90 x 30
Structure:
Agricultural Machinery Bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
ZZ, 2RS,Open
Bearing Material:
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316.
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Item:210KRR 50*90*30 Bearing Type:210KRR Agriculture Machinery Bearing Lubrication: Oil or Grease Dimensions: 50 mmx90mm x30mm/Metric ID (inner diameter)/Bore: 50mm OD (outer diameter): 90mm Width/Height/thickness:30mm
3202A-2ZTN1 Bearing 15x35x15.9mm
3202A-2ZTN1
15 x 35 x 15.9
angular contact ball bearing
Mass:
0.072 KG
P6, P5, P4, P2
Open
Chrome Steel (Gcr15), Staineless Steel
Payment term:
by T/T in advance
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item:3202A-2ZTN1 Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:15x35x15.9mm ID (inner diameter) bore: 15mm OD (outer diameter):35mm Width/Heigh/Thickness:15.9mm Dimensions:15mmx35mmx15.9mm
6211 bearing 55*100*21mm
6211 bearing 55*100*21mm
55 x 100 x 21
deep groove ball bearing
Mass:
0.601 KG
P0,P2,P4,P5,P6
open z zz rs 2rs
T/T L/C
Delivery time:
negotiable
Wuxi Huihao Bearing Co., Ltd. (Free Member)
1.6211 high quality deep groove ball bearings 2.size:55*100*21mm 3.material:chrome steel(GCR15) 4.fast delivery ,high quality 5.precison:P0 P6 P5 P4 P2 6.cage:steel ,brass ,nylon 7.seal:open z zz rs 2rs
N212EM bearings 60×110×22mm
N212EM bearings 60×110×22mm
N212EM
60 x 110 x 22
cylindrical roller bearings
Open/Z/ZZ/RS/2RS/RZ/2RZ/N/NR/ZN/RZN
Chrome Steel, Carbon Steel, Stainless Steel, Plastic, Ceramic
TT,DP,DA,Paypal,Westen Union
3days
Guangqiang Bearing Trade Co.,Ltd (Free Member)
N212EM cylindrical roller bearings 60×110×22mm Super quality Low noise Long life service Warranty time:one year short delivery