Found 1 products for CRB14025 Precision robot joints bearing stock
CRB14025 Thin-section Crossed Roller Bearing 140x200x25mm
[2015-06-16]
View More
Part Number:
CRB14025
Structure:
Thin-section crossed roller bearing
Mass:
2.96 KG
Grade Of Accuracy:
P5/P4
Seals Type:
Open/Sealed
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
100%TT
Delivery time:
7
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearing Co.,Ltd. (Free Member)
SCE44 Needle Roller Bearing
[2013-05-25]
SCE44 Needle Roller Bearing
View More
Part Number:
SCE44
Structure:
needle
Grade Of Accuracy:
ABEC1,ABEC3,ABEC5,ABEC7,ABEC9
Bearing Material:
Gcr15,stainless steel(304,316,440)
Payment term:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,paypal
Delivery time:
5-20days for standard,30days for non-standard .
Shenzhen Xinchangsheng Hardware Co.,Ltd (Free Member)
32216 bearing 80mm*140mm*20mm
32216 bearing 80mm*140mm*20mm
taper roller bearing
Mass:
2.13 KG
P0,P5
Seals Type:
open
chrome steel
TT,L/C
7 days after the payment
Linqing Dongchuan Bearing Co,LTD (Free Member)
6926 bearing 130x180x24mm
6926 bearing 130x180x24mm