Found 1 products for Buy RA20013CUU Crossed Roller Bearing
RA20013C-UU Split Type Crossed Roller Bearing 200x226x13mm
[2017-03-08]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
RA20013C-UU
Structure:
Crossed Roller
Mass:
0.71 KG
Grade Of Accuracy:
P0 ; P6 ; P5 ; P4 ; P2 ; USP
Seals Type:
Open ; U ; UU
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T ; Western Union ; Paypal ; MoneyGram
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 60.pcs of RA20013C-UU Split Type Crossed Roller Bearing 200x226x13mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need RA20013CUU
6222zz bearing 110x200x38
[2013-09-22]
6222zz bearing 110x200x38
View More
Part Number:
6222zz
Structure:
ball bearing
Mass:
3.19 KG
Grade Of Accuracy:
p0 p2 p5
Seals Type:
close
Bearing Material:
chrome
Payment term:
D/P T/T L/C
Delivery time:
15 days or so
Liaocheng XBRB Bearing Manufacturing Co., Ltd (Free Member)
Brand name: XBRB or as u required Model number: 6222zz Structure: deep groove ball bearing Bore size: 110mm Outside diameter: 200mm Width: 38mm
9378 inch tapered roller bearing 76.2x177.8x55.562mm
inch tapered roller bearing
P0,P6,P5,P4,P2
open
Chrome steel Gcr15
TT/LC
1-30 Days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
9378 inch tapered roller bearing 76.2x177.8x55.562mm Item:9378 Inch tapered roller bearing Type: Inch tapered roller bearing Material: Chrome steel Gcr15 Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5