Found 1 products for BK81010A Stroke Rotary Bushing
BK81010A Ball Transfer / Stroke Rotary Bushing 8x10x10mm
[2017-05-08]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
BK81010A
Dimension:
8 x 10 x 10
Structure:
Stroke Rotary Bushing
Mass:
0.002 KG
Grade Of Accuracy:
P0 ; P6 ; P5 ; P4 ; P2
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 160.pcs of BK81010A Ball Transfer / Stroke Rotary Bushing 8x10x10mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need BK 81010 A
B71909-C-T-P4S Spindle Bearing
[2013-04-11]
B71909-C-T-P4S Spindle Bearing
Part Number:
B71909-C-T-P4S
Dimension:
45 x 68 x 12
Structure:
Angular Contact
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Open
Bearing Material:
Bearing Steel
Model:B71909-C-T-P4S Inside Dia:45mm Outside Dia:68mm Breadth:12mm Weight: 0.12KG Precision Rating:P0~P2
AS8 One Way Clutch Bearings 8x24x8mm
View More
AS8
8 x 24 x 8
One Way Clutch Bearings
Mass:
0.02 KG
P0,P6,P5,P4,P2
bearing steel
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
AS8 One Way Clutch Bearings 8x24x8mm Item:One Way Clutch Bearings AS8 Material:Chrome Steel Lubrication:Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5