Found 1 products for BGCS25BS Linear Guide Block
BGCS25BS Linear Guide Block 23x48x33mm
[2016-03-10]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
BGCS25BS
Dimension:
23 x 48 x 33
Structure:
Linear Guide Block
Mass:
0.21 KG
Grade Of Accuracy:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
BGCS25BS Linear Guide Block 23x48x33mm Stock QTY : 510.pcs (More on the way) Size : 23x48x33mm Weight : 0.21KG
deep groove ball bearing 61872M
[2012-10-25]
View More
Part Number:
61872M
Dimension:
360 x 440 x 38
Structure:
deep groove ball bearing
Grade Of Accuracy:
p0 p6
Seals Type:
open M
Bearing Material:
chrome steel
SHANDONG KNGSN BEARING CO.,LTD (Free Member)
6310-2Z/VA228 bearing
6310-2Z/VA228 bearing
View More
6310-2Z/VA228
50 x 110 x 27
deep groove ball bearing
Mass:
1.04 KG
P0,P6
OPEN
chrome steel
Payment term:
T/T,L/C
Delivery time:
Normal ready goods or stock within 7days
REET BEARING CO.,LTD (Free Member)
N 405 Cylindrical Roller Bearing
N 405
25 x 80 x 21
Cylindrical
0.536 KG
P0 P6 P5 P4
open
TT
Within 7-10 days after confirm order
GD Bearings (Free Member)
Item:N 405 Cylindrical Roller Bearing With High Quality Bore Size:25 mm Outside Diameter:80 mm Width:21 mm Weight:0.536 KG