Found 1 products for Accurate rotary working table bearings CRBF 8022 A
CRBF8022A Thin-section Crossed Roller Bearing
[2013-07-29]
View More
Part Number:
CRBF 8022 A
Mass:
2.6 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Open
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
100%TT before shipping
Delivery time:
10
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model: CRBF 8022 A Thin-section crossed roller bearing Inner Diameter (ID):80mm Outer diameter (OD):165mm Width/Height: 22mm