Found 1 products for Accurate rotary working table bearings CRBC 12025 UU
CRBC12025 Thin-section Crossed Roller Bearing
[2013-07-30]
View More
Part Number:
CRBC 12025 UU
Mass:
2.62 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2
Seals Type:
Two side sealed type
Bearing Material:
GCr15
Payment term:
100%TT before shipping
Delivery time:
10
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model:CRBC 12025 UU Thin-section crossed roller bearing Inner Diameter (ID):120 mm Outer diameter (OD):180 mm Width/Height: 25 mm