Found 1 products for ARN55115 T2 Needle Roller/Axial Cylindrical Roller Bearing
ARN55115T2 Needle Thrust Bearing 55x115x82mm
[2015-07-23]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
ARN55115T2
Dimension:
55 x 115 x 82
Structure:
Needle Roller & Thrust Roller
Mass:
3.61 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
T/T Wire Transfer; Western Union; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
ARN55115T2 Needle Thrust Bearing 55x115x82mm Stock QTY:230.pcs (More on the way) Size:55x115x82mm Weight:3.61KG
SBR10UU linear case unit 15x38x36mm
[2013-07-26]
View More
Part Number:
SBR10UU
Dimension:
15 x 38 x 36
Structure:
linear case unit
Mass:
0.065 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
Rubber seal UU
Bearing Material:
bearing steel Gcr15 and aluminum
Payment term:
TT/LC
Delivery time:
1-30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
SBR10UU linear case unit 15x38x36mm Item:linear case unit SBR10UU Material:Chrome Steel Lubrication:Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
32015 bearing 75x115x25mm
32015 bearing 75x115x25mm
View More
75 x 115 x 25
taper roll bearing
0.989 KG
P0,P6,P5,P4
open
chrome steel /carburizing steel
T/T, Western Union, L/C
7 days after receiving your payment
Jinan Yuxin Bearing Company (Free Member)
Bearing Type:Taper roller bearing Inner Diameter:75mm Outer diameter:115mm Width:25mm Weight :0.989kg
HF0612KFR one way needle bearing 6x10x12mm
HF0612KFR
6 x 10 x 12
p3,p5
open
cold-roll steel sheets
TT,paypal
3 days
changzhou wujin hengyuan needle bearing co.,ltd (Free Member)
130.25.560 Slewing Bearing
130.25.560 Slewing Bearing
426 x 694 x 148
Thrust
240 KG
P0 P5 P4 P6 P2
Gcr15
T/T in advance
Within 15 days after get the payment
Hebei Laili Industrial Co.,LTD (Free Member)
130.25.560 Slewing Bearing Size :426*694*148mm Catalogue :Slewing Bearing