Found 1 products for AC 6301 LU Ball Bearing With Antislip Strip
AC6301LU Deep Groove Ball Bearing with Antislip Strip 12x37x12mm
[2017-08-01]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
AC6301LU
Structure:
Deep Groove Ball
Mass:
0.058 KG
Grade Of Accuracy:
P0 ; P6 ; P5
Seals Type:
Open ; ZZ ; Z ; LLB ; LB ; LLU ; LU
Bearing Material:
High Carbon Chrome Steel ; Others
Payment term:
T/T ; Western Union; Moneygram ; Paypal
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
We've 620.pcs of AC6301LU Deep Groove Ball Bearing with Antislip Strip 12x37x12mm In Stock,just feel free contact [email protected] or +86 13771456936 if you need AC 6301 LU
6014 ZZCM NS7S Deep Groove Ball NSK Bearing
[2012-11-22]
View More
Part Number:
6014-zz
Structure:
deep groove ball bearings
Grade Of Accuracy:
P6
Seals Type:
metal seal
Bearing Material:
chrome steel
jinan levo bearing import&export co.,LTD (Free Member)
51228 8228 8228K Thrust Ball Bearing 140x200x46mm
Thrust Ball Bearing
Mass:
4.49 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ, 2RS,Open
Gcr15, Stainless steel. 440C, 304, 316
Payment term:
TTT/LC
Delivery time:
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
51228 8228 8228K Thrust Ball Bearing 140x200x46mm Item: Thrust Ball Bearing 51228 Type: Thrust Ball Bearing Material: Chrome Steel Lubrication: Grease Clearance:C0,C1,C2,C3,C4,C5
23138CA/W33 C3bearing
23138CA/W33 C3bearing
23138 CA/W33 C3
spherical roller bearing
34.5 KG
p0,p6,p5,p4
open
Chrome Steel GCR15
T/T L/C
in 2-4 days
Huaxin Bearing Co., Ltd. (Free Member)
Products name: spherical roller bearing 23138CA/W33 C3 Brand name: HuaXin Dimension (dXDxT): 190*320*104mm Inner ring and outer ring material: Chrome Steel GCR15 Precision: p0 p6 p5 p4 Sealing: open
011.30.500.12/03 Four-point Contact Ball Slewing Bearing
Four-point Contact Ball Slewing Bearing
75.8 KG
P0~P5
Rubber/Fluororubber seals
50Mn/42CrMo
30% T/T in Advance, the balance 70%TT before shipp
35
Luoyang Yeda High Speed Precision Heavy Duty Bearings Co.,Ltd. (Free Member)
Bearing model: 011.30.500.12/03 Four-point Contact Ball bearing Inner Diameter (ID):398 mm Outer diameter (OD):630 mm Width/Height: 80 mm