Found 1 products for 9I-2B20-0896-1129 slewing ring bearing
BEART ENTERPRISE CO., LIMITED (Free Member)
Wuxi URU Precision Industries Co., Ltd (Free Member)
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (Free Member)
Item: QJ234 Ball Bearings Type: Angular Contact Ball Bearing Material: Chrome Steel Gcr15 Size:170x310x52mm ID (inner diameter) bore: 170mm OD (outer diameter):310mm Width/Heigh/Thickness:52mm Dimensions:170mmx310mmx52mm
Ningbo Zhenhai Hualei Bearing Co., Ltd (Free Member)
Bearing Dimensions: 30X62X20MM/Metric ID (inner diameter)/Bore: 30mm OD (outer diameter): 62mm Width/Height/thickness: 20mm Weight: 0.24Kgs