Found 1 products for 80FC60380 Four Row Cylindrical Roller Bearing
80FC60380 Cylindrical Roller Bearing (Size: 400x600x380mm)
[2025-12-29]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
80FC60380
Dimension:
400 x 600 x 380
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
388 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
80FC60380 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 400x600x380mm Inside Diameter (d): 400mm Outside Diameter (D): 600mm Width (B): 380mm
B7010C HQ1 P4 Ceramic Ball Bearings (50x80x16mm)
[2015-01-23]
View More
Part Number:
B7010C HQ1 P4
Dimension:
50 x 80 x 16
Structure:
Ceramic Ball Bearings
Mass:
0.306 KG
Grade Of Accuracy:
P4/P2
Seals Type:
open
Bearing Material:
Chrome steel/GCR15
Payment term:
T/T
Delivery time:
3 Days After Payment
SuZhou TMP Machinery Parts Co.,Ltd (Free Member)
B7010C HQ1 P4 Ceramic Ball Bearings (50x80x16mm) Angular contact bearing TMP Band High Speed china bearing factory
23284-E1A-MB1 Spherical Roller Bearings 420*760*272mm
View More
23284-E1A-MB1
420 x 760 x 272
Spherical roller bearings
546 KG
P0 ~ P5
Seals Type:
Open
Chrome steel Gcr15
T/T L/C Any transaction mode
According to the actual order
SIBIAI (HONG KONG) BEARINGS LIMITED (Free Member)
K40X45X13 Needle Roller Bearing
K40X45X13
40 x 45 x 13
Needle Roller Bearings
Chrome Steel
by T/T in advance
K40X45X13 Needle Roller Bearing / Needle Roller and Cage Assemblies Bearing Model No.:K40X45X13 Type: Needle Roller Bearing Size: 40x45x13mm
подшипник 3620АМН 100x215x73mm
подшипник 3620АМН 100x215x73mm
100 x 215 x 73
spherical roller bearing
--- KG
P0
GCr15
30% advance payment/deposit by T/T
Delivery within 3 days after 100% payment
HSN bearing (Free Member)
подшипник 3620АМН 100x215x73mm Model 22320 Old No. 3620АМН Diameter 100x215x73mm Circle&Roller Material GCr15,