Found 1 products for 7902A TR SUL P4 Precision Ball Bearing
7902ATRSULP4 Super Precision Ball Bearing 15x28x7mm
[2015-07-05]
View More Skype WhatsApp: +8615606176717
Part Number:
7902ATRSULP4
Dimension:
15 x 28 x 7
Structure:
Angular Contact Ball
Mass:
0.015 KG
Grade Of Accuracy:
P0~P2 ; ABEC1~ABEC9
Seals Type:
Optional
Bearing Material:
Bearing Steel ; Others
Payment term:
Paypal ; Western Union ; T/T
Delivery time:
Within 3 working days
SMART BEARING LIMITED (VIP Member)
7902ATRSULP4 Super Precision Ball Bearing 15x28x7mm Stock QTY:860.pcs (More on the way) Size:15x28x7mm Weight:0.015KG
deep groove ball ceramic ZrO2/Si3N4 bearings 6213CE
[2013-01-04]
View More
Part Number:
6213CE
Dimension:
65 x 120 x 23
Structure:
deep groove ball bearings
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4
Seals Type:
open
Bearing Material:
Si3N4/ZrO2&PEEK/PTFE
Xing Lun Bearings Group Limited (Free Member)
ceramic bearings ZrO2 6213CE Description: ID:65MM * OD:120MM * TH:23MM N.W.:0.77kgs Material : Si3N4 / ZrO2