Found 1 products for 68FC48350L Four Row Roller Bearing
68FC48350L Cylindrical Roller Bearing (Size: 340x480x350mm)
[2025-12-24]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
68FC48350L
Dimension:
340 x 480 x 350
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
201 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
68FC48350L Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 340x480x350mm Inside Diameter (d): 340mm Outside Diameter (D): 480mm Width (B): 350mm
RNA4922 Needle Roller Bearing 125x150x40mm
[2013-08-13]
View More
Part Number:
RNA4922
Dimension:
125 x 150 x 40
Structure:
needle roller bearing without inner ring
Mass:
1.2 KG
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4 P2
Seals Type:
RS 2RS
Bearing Material:
bearing steel Gcr15
Payment term:
TT ,PAYPAL ,Western Union
Delivery time:
according your quantity
FENGYUN IMPORT & EXPORT CO.,LIMITED (Free Member)
Item No:RNA4922 Type:Solid Collar needle roller bearing without inner ring Size:125x150x40mm
6222Z 6222ZZ 6222-RS Deep Groove Ball Bearing
View More
110 x 200 x 38
Ball
4.3 KG
P0 P6 P5
Seals Type:
OPEN Z ZZ RS 2RS N ZN ZNR
Chrome steel, Carbon steel; Stainless steel
T/T
50 days
Shaanxi Dreamway Machinery Co., Ltd (Free Member)
Product Model: 6222 Structure: Groove Inside Diameter: 110 mm Outside Diameter: 200 mm Thickness: 38 mm Seals Type: OPEN Z ZZ RS 2RS N ZN ZNR Material: Chrome steel, Carbon steel; Stainless steel Precision Rating: P0 P6 P5
24028C Spherical Roller Bearings 140*210*69mm
24028C
140 x 210 x 69
Spherical roller bearings
8.48 KG
P0 ~ P5
Open
Chrome steel Gcr15
T/T L/C Any transaction mode
According to the actual order
SIBIAI (HONG KONG) BEARINGS LIMITED (Free Member)
361111190095 wheel hub bearing 25*55*53.5mm
25 x 55 x 53.5
wheel hub bearing
0.5 KG
ABEC1, ABEC3, ABEC5
zz, 2rs, open
GCR-15 (chrome steel)
T/T, WESTERN UNION, PAYPAL
2-20 days
Linqing HuaXu bearing CO., LTD (Free Member)