Found 1 products for 64FC48290 Roller Bearing
64FC48290 Cylindrical Roller Bearing (Size: 320x480x290mm)
[2025-12-18]
View More Skype WhatsApp: +8618062246726
Part Number:
64FC48290
Dimension:
320 x 480 x 290
HS Code:
Number of Rows:
Four
Structure:
Roller Bearing
Mass:
189 KG
Grade Of Accuracy:
Standard
Bearing Material:
Chrome Steel
Payment term:
by T/T in advance
Delivery time:
2-3 days for stock, 25-30 days for bulk production
Shipping Ways:
by Sea or Air
Hubei Parts Service Supply Co., Ltd. (VIP Member)
64FC48290 Four Row Cylindrical Roller Bearing Size: 320x480x290mm Inside Diameter (d): 320mm Outside Diameter (D): 480mm Width (B): 290mm
6209-2RS bearing 45*85*19mm
[2013-05-21]
6209-2RS bearing 45*85*19mm
View More
Part Number:
6209-2RS
Dimension:
45 x 85 x 19
Structure:
deep groove ball bearing
Grade Of Accuracy:
P0 P6 P5 P4
Seals Type:
Z/ZZ/RS/2RS/N/Open
Bearing Material:
Chrome steel,Carbon steel, Stainless steel
Payment term:
T/T, L/C
Delivery time:
7-35 days
MKT Bearing Co., Ltd (Free Member)
Structure: Deep Groove ball bearing Size: 45*85*19mm Seals Type: 6209 6209-Z 6209-ZZ 6209-RS 6209-2RS 6209-N Precision Rating: P0 P4 P5 P6 Material of Rings and Balls: Chrome steel,Carbon steel, Stainless steel
6205 deep groove ball bearing 25X52X15
View More
25 x 52 x 15
ball
Mass:
0.125 KG
P0
Seals Type:
open
bearing steel
T/T L/C
3-25 days
SHANDONG LINQING BEARING Co.,LTD (Free Member)
6205 deep groove ball bearing 6205 bearing steel 6205 widely used in agricuture industrial
TM63/23YA ball bearing
TM63/23YA ball bearing
TM63/23YA
23 x 56 x 15
deep groove ball bearing
ABEC1, ABEC3, ABEC5
zz, rs, open
chrome steel
T/T, Western union, paypal
3-20 days
Linqing HuaXu bearing CO., LTD (Free Member)
51418 Thrust ball bearing 90x190x77mm
90 x 190 x 77
Thrust Ball Bearing
11 KG
P0,P6,P5,P4,P2
ZZ,2RS,Open
Bearing steel / Chrome steel GCr15
TT/Paypal/LC
1--30days
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
51418 Thrust ball bearing Inner Diameter (ID): 90 mm Outer diameter (OD): 190 mm Width/Height:77 mm Weight: 11 KG Material:chrome steel(GCR15) Number of Row: single rows Seals type: ope