Found 1 products for 618/670Q1 price
618/670Q1 bearing
[2014-03-21]
618/670Q1 bearing
View More
Part Number:
618/670Q1
Dimension:
670mm x 820mm x 29mm
Structure:
Deep Groove Ball Bearing
Mass:
80.1 KG
Seals Type:
open
Bearing Material:
chrome steel
Payment term:
T/T L/C
Delivery time:
3day after receive your payment
Wuxi Rinas Bearing Co., ltd. (Free Member)
6212-2Z deep groove ball bearing
[2013-05-27]
View More
Part Number:
6212-2Z
Dimension:
60 x 110 x 22
Structure:
deep groove ball
Mass:
0.807 KG
Grade Of Accuracy:
P0, P6, P4, P5
Seals Type:
shields
Bearing Material:
chorme steel GCr15
Payment term:
T/T, LC, DP
Delivery time:
30 DAYS
HUBEI SAFDU AUTO PARTS IMP.&EXP. CO.,LTD (Free Member)
FCD2842125 Four row cylindrical roller bearing 140x210x125mm
FCD2842125
140 x 210 x 125
Four row cylindrical roller bearing
Grade Of Accuracy:
P0,P6,P5,P4,P2
open
Bearing steel Gcr15 , stainless steel
TT/LC
1-30 DAYS
zhongheng bearing co.,ltd (Free Member)
FCD2842125 Four row cylindrical roller bearing 140x210x125mm Item:FCD2842125 Four row cylindrical roller bearing Type:bearing steel GCr15 ,stainless steel Lubrication: Oil or Grease Material: Bearing steel Gcr15 , stainless steel Clearance:C0,C1 ...
6209/TM bearing 45x85x19MM
6209/TM bearing 45x85x19MM
45 x 85 x 19
rolling bearing
13.4 KG
P0--P6
2RS ZZ NR
GCR15
T/T
15DAY
WUXI IKC MACHINERY BEARING CO.,LTD (Free Member)
Deep Groove Ball Bearing 6209/TM bearing 45x85x19MM Package: Usually made by plastic tube+anti-rust paper+box+carton